Lux Cotton

21.5. Katty, Příze | Recenze, [0]

Pěkný den milé Tvořilky, objevujeme pro Vás ty nejlepší kousky a dnes se malinko představíme příze od firmy Etrofil – Lux cotton.

Proč jsme ji do naší nabídky zařadili a čím je jiná ? Jak již víte, snažíme se nabízíte opravdu jen top materiály, a toto je jeden z nich – 60% organické bavlny + 40% akryl – který slibuji – není v přízi na dotek, pocit a vůbec 🙂 znát.. Příze má nejen širokou škálu barev, ale především jsou barvy opravdu plné a syté (samozřejmě vyjma zcela pastelových odstínů).

Příze je lesklá, jemná a pouze mírně seskaná ( zakroucená ) – díky tomu je úplet velmi nadýchaný.

Příze je jemná na dotek, středně silná a velmi příjemná. Díky složení se pak hodí na celoroční úplety – opravdu co vás napadne. Svetry, cardigany, vesty, šátky, tunely, mimi deky, velké deky a přehozy, dekorace, košíky, hračky, čepice, sukně….

Za zmínku jistě stojí, že výrobce získal pro tyto materiály OEKO TEX standart 100, 1 class. Příze je tedy vhodná i pro děti do 3 let.

50 g, 105 m, doporučená síla jehlic nebo háčku  5 mm.

Ti z vás, kteří naší nabídku sledují a znají , pro porovnání  je Lux cotton podobná přízi Perlina – malinko se liší ve složení a síle.

Krásné tvoření Katty

www.ladyart.cz