H + H Cologne 2019

01.4. Katty, Příze | Recenze, [0]

Pěkný den milé Tvořilky, ani tento rok jsme si nenechali ujít příležitost navštívit vyhlášený veletrh přízí a látek. Tento rok byl pro nás malinko jiný, o to více jsem se já i můj muž na návštěvu Kolína nad Rýnem těšili…

Organizačně to bylo víc než náročné :-), ale jelikož jsem narozena ve znamení panny a organizaci mám v krvi 🙂 a manžel ve znamení kozoroha oplývá neuvěřitelnou trpělivostí 🙂 jsme prostě dvojka předurčená ke zdolávání kdejakých překážek….

Cestu na letiště popisovat nebudu :-), ale za zmínku stojí otřesné vstávání v půl jedné ráno, samozřejmě po tom co se vám podaří o půlnoci usnout :-)…to je u mě jednoduše klasika 🙂

Tentokrát jsme Veletrh navštívili na otočku , takže brzy ráno do Kolína – večer zase zpět – svaly cítíme oba ještě teď a dospat jsme se přeci jen trochu museli :-)…už prostě nemládneme :-)..

Velkým potěšením pro nás bylo zjištění, že většinu těch TOP přízí, které je na trhu možno najít již v naší nabídce máme, je to opravdu příjemný pocit, protože toto je věc, na které si nesmírně zakládáme už počátku našeho eshopu a ani nadále na tom nic měnit nebudeme..

Nicméně, se určitě nějaké novinky v naší nabídce objeví – protože novinek není nikdy dost :-), pro radost všech zařadíme nové melíry v přírodních přízích, dále určitě zvažujeme rozšíření nabídky o přírodní materiály – merino vlnu, organickou bavlnu a určitě alespoň jedna novinka ze sekce směsových přízí bude také.

Zjišťujeme nyní podrobnosti ohledně atestů, takže se opravdu můžete těšit. Doplníme pro vás informace o atestovaných materiálech, které již nabízíme…Novinek je tedy mnoho.

Tento rok – jak jste si mohli všimnout jsme se více zaměřili na rozšíření galanterie,  šicích potřeb a i nadále budeme naši nabídku rozšiřovat. Takže na eshopu si vyberete opravdu od základních věci pro pletení, háčkování i šití až po specialitky a top materiály. Tento rok těch změn bude opravdu poměrně  hodně, ale nechci předbíhat – práce máme před sebou ještě mnoho a nějaká ta překvapení si pro vás nechat musím – chci :-).

Veletrh jako každý rok vynikal především neskutečnou škálou materiálů, ze kterých oči přechází…a opravdu povedenými expozicemi. Sama jsem velmi ráda, že i ve světě přízí, jehlic, háčků, je pořád velká snaha(alespoň u většiny výrobců) zachovat originalitu, nápad, myšlenku – a jen velmi zřídka jsme narazili na ukázku zboží, které by jen tak leželo na pultech – prostě opět skvost a originalita v každém centimetru…Unavení, uchození, ale spokojení …věřím, že vás naše novinky potěší – krásný den všem

Katty, Jiří – ladyart.cz

 

 

Pohádkové křesílko  – polstrované bambulkami

Klubíčkovník 🙂 tady vám klubíčka padají přímo ze stromu 🙂

Tady se určitě můžete inspirovat:-)